Profily tratí Běh pro hospic 2018

Milí příznivci Běhu pro hospic. Pečlivě jsme vybírali a připravili pro vás tratě vedoucí krásnou krajinou kosteleckých rybníků s výhledy do kraje Orlických hor, Krkonoš a Hejšoviny.

Podívejte se na profily jednotlivých tratí. Běžet mohou muži, ženy, děti i celé rodiny. Tratě vedou příjemnou krajinou kolem kosteleckých rybníků Špinka a Brodský. Zapište si termín 22. 09. 2018 do svého běžeckého kalendáře a registrujte se na http://www.behprohospic.cz/registrace. Těšíme se na vás a sportu zdar ;-)!

Trať pro nejmenší (ročník narození 2013 a mladší) - 150m

- trať 150m pro nejmenší vede v prostoru startu a cíle před volnočasovým centrem Háčko, viz vyznačený start a cíl v mapě ostatních tratí níže.

Trať 650m pro dětské kategorie (ročník narození  2005 -2012) a trať 1300m (2x650m) pro starší děti, ročník narození 2003-2004

Trať pro běžce - teoretiky :) - 2km

Slýcháme spoustu výmluv, že 5km je moc a 1300m je zas pro děti. No dobře. Pro všechny, kdo by ''rádi běžely, ale...'' máme dobrou zprávu! Letos jsme mezi tratě zařadili opět trať na 2km. Takže stop výmluvám a honem se registrovat 😀.

Trať pro sváteční běžce :) - 5km

Nechceme vás - ''sváteční běžce'' uhnat. Připravili jsme pro vás proto tuto krásnou trať, kterou uběhne každý. Protože v rámci seriálu běhů Primátor Cup (jehož je Běh pro hospic součástí) lze vybrat pouze jednu hlavní trať, z které se budou započítávat body do celkového pořadí Primátor Cupu upozorňujeme, že do celkového bodování celého seriálů se body z této trati nezapočítávají a jako hlavní trať je v tomto kontextu zvolena ''královská'' trať na 10km. Že byste letos ještě zvládli natrénovat na desítku 😉?

Královská desítka - trať pro rekreační běžce, ''hecaře'' i profíky - 10km

Pozn.: V rámci seriálu běhů Primátor Cup, jehož je Běh pro hospic součástí je tato trať zvolena jako hlavní se započítáním pořadí a bodů z této tratě do celkového bodování Primátor Cupu, viz http://www.primatorcup.cz/#pravidla

File name File size
map-10.png 959 KB