Vytvořeno: 23.8.2017

Tomáš Dvořák tváří Běhu pro hospic 2017

Tomáš Dvořák - ikona české sportovní scény v Červeném Kostelci

Jestli někdo patří mezi klenoty české sportovní historie, tak je to jistě trojnásobný světový šampión a bronzový z OH v Atlantě – desetibojař, Tomáš Dvořák.

Muž se čtvrtým nejlepším desetibojařským součtem všech dob 8994 bodů, člověk, který po úspěšné sportovní kariéře zvládl přechod na pozici šéftrenéra české atletické reprezentace, se v letošním roce stal patronem Běhu pro Hospic, který se uskuteční v Červeném Kostelci 23. září.

S Tomášem Dvořákem se budete moci osobně setkat, vyfotit, či získat podpis během celého sobotního dopoledne přímo v místě závodu u centra volného času Háčko, Manželů Burdychových 245, Červený Kostelec. Po hlavním závodě se bude konat oficiální autogramiáda.

Pobyt českého olympionika bude v Červeném Kostelci „odstartován“ již v pátek 22. září v zahradní kavárně Trees,  kde se setká s diváky a fanoušky při neformálním večeru, který se ponese v duchu vzpomínání, vyprávění, sledování zajímavých videí ale také se dotkne současných témat,  jakými jsou rodina, zahrada, cestování,  houbaření a volný čas.

Všichni, kteří by chtěli strávit příjemný večer s Tomášem Dvořákem, by neměli váhat. Kapacita kavárrny Trees je omezena a tak nejlepším řešením bude zajistit si vstupenky v předprodeji.

Kompletní výtěžek z pořadu bude věnován Hospici Anežky České v Červeném Kostelci.

Výtěžek z pátečního večera i ze startovného sobotního běhu bude v plné výši použit pro hospic Anežky České v Červeném Kostelci na účel pořízení nového sanitního vozu.

Registrace na Běh pro hospic 2017 na http://www.behprohospic.cz/registrace

Akce je součástí veřejné sbírky oznámené Krajskému úřadu v Hradci Králové pod č. j. 3344/VZ/2015-09

100% startovného bude použito na projekt pořízení sanitního vozu pro Hospic Anežky České