Vytvořeno: 19.9.2023

Výsledky 10. ročníku Běhu pro hospic

V pořadí 10. ročník Běhu pro hospic Anežky České v Červeném Kostelci se nově uskutečnil pod hlavičkou běžeckého seriálu Mizuno Primátor CUP. Ještě několik dní před akcí se zdálo, že na sobotní dopoledne nemusí přát počasí.  Ani nepřiznivá předpověď účastníky neodradila, a tak jsme se mohli těšit z krásného počtu účastníků.

Celkem 440 běžců, z toho 131 dětí, protnulo cílovou čáru na vytyčených tratích. Jako obvykle o první místa bojovali sportovci všech věkových kategorií - od těch nejmenších až po účastníky běhu na 10 kilometrů. Vítězem této nejdelší trati se v kategorii mužů stal Pavel Jelen. Z žen doběhla nejrychleji Klára Nejmanová. Gratulujeme nejen jim, ale i všem vítězům z ostatních běhů. Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout na následujícím odkazu:

Výsledková listina Běhu pro hospic 2023

Vzácným hostem letošního ročníku byla Kateřina Baďurová. Rádi bychom jí poděkovali, že zaštítila svým jménem letošní závod, po celý den nás provázela a věnovala svůj čas všem fanouškům.

Výtěžek z 10. ročníku Běhu pro hospic Anežky České, který předběžně činí 91 800 Kč, je určen na stavební úpravy spojené s energetickými úsporami na budově hospice. Děkujeme všem závodníkům za jejich účast a budeme se těšit na 11. závod, který proběhne 14. 9. 2023.

Běhu zdar!

Fotogalerie závodů