Vytvořeno: 28.7.2016

PROPOZICE 3. ročníku benefičního běhu

PROPOZICE 3. ročníku benefičního běhu Běh pro hospic Anežky České v Červeném Kostelci

POŘADATEL

Oblastní Charita v Červeném Kostelci

Záštitu nad 3. ročníkem Běhu pro hospic přebrala Eva Vrabcová Nývltová a Petr Pechek. Oba aktuální mistři České republiky v maratonu. Evu jste mohli také vidět na olympijské trati maratonu v Riu.

DATUM KONÁNÍ

SOBOTA 24. ZÁŘÍ 2016, START v 10.00 hodin. Před centrem volného času Háčko, Manželů Burdychových 245, 549 41 Červený Kostelec, okres Náchod, Královéhradecký kraj.

PŘIHLÁŠKY

ELEKTRONICKY na webových stránkách http://www.behprohospic.cz/registrace

Elektronickou přihláškou předem nám pomůžete přesněji odhadnout počet účastníků běhu a kvalitně tak celou akci připravit. Děkujeme!

NA MÍSTĚ od 8:30 – 9:30 před centrem volného času Háčko

Startovné ve výši 100,- Kč dospělí pomocí online registrace/ 150,-Kč dospělí na místě při prezentaci v den konání závodu od 8:30-9:30hod. Děti do 15let startují zdarma!

Důchodci a studenti 60,- Kč

PREZENTACE

PŘEDÁNÍ STARTOVNÍCH ČÍSEL – v sobotu 24.09.2016 od 8:30 – 9:30 hodin před centrem volného času Háčko

DÉLKA TRATÍ

650m, 2km, 5km, 9,7km. Profily tratí naleznete ZDE

08:30-9:30 registrace závodníků
09:30-09:40 úvodní slovo pana ředitele ing. Wajsara, hosté, požehnání běžecké obuvi

9:40-9:55 Start dětské trasy na 650m (kategorie kluci, holky do 6ti let, 7-9let)
10:00 start trasy na 2km

10:15 start hlavního závodu na 10km a 5km

11:30 vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií, rozhovory, předání cen
11:30-12:00 občerstvení, rozhovory, focení, autogramiáda

12:00 volná zábava

ÚČAST

Běh je veřejným závodem. Mládež do 15 let startuje pouze se souhlasem rodičů!

LÉKAŘ. PROHLÍDKY

Za zdravotní stav ověřený lékařskou prohlídkou zodpovídá účastník závodu sám, případně vysílající organizace.

CENY

Vítězové jednotlivých tratí získají hodnotné ceny. Zvláštní cenu obdrží nejstarší a nejmladší účastníci závodu.

Každý prezentovaný závodník obdrží upomínkový předmět a pamětní list.

Ze všech zúčastněných závodníků bude vylosováno cca 10 nových majitelů hodnotných cen!

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Uskuteční se v zahradě Centra volného času Háčko, asi v 12.30 hodin. Ceny předají zástupci pořadatele a představitelé města

Startovné:

100,- Kč předem pomocí online registrace/ 150,- Kč na místě před závodem - dospělí

zdarma – děti do 15ti let

Důchodci a studenti 60,- Kč

Závodníci startují na vlastní náklady nebo náklady vysílající organizace. Startovné se nevrací.

VÝSLEDKY

Zpracují zástupci Oblastní Charity Červený Kostelec. Výsledky budou vyvěšeny po závodě na vývěsce u vchodu do centra volného času Háčko. Dále budou zveřejněny na internetových stránkách www.behej.com, www.behprohospic.cz

UBYTOVÁNÍ

Možno v apartmánech v centru volného času Háčko, tel: 491 610 310, nebo 731 604 204

Na shledanou v Červeném Kostelci dne 24.09.2016!

Váš Tým běhu pro hospic

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

Start závodu je v 10.00 hodin Před centrem volného času Háčko, Manželů Burdychových 245, 549 41 Červený Kostelec, okres Náchod, Královéhradecký kraj.

Trať měří 650m, 2km 5km a 9,7km s cílem před centrem volného času Háčko
Profily tratí naleznete ZDE.
Závodí se podle pravidel atletiky a tohoto rozpisu. Závodníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu.
Doprava bude usměrňována příslušníky Městské Policie.
Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí !!
Převážná část závodu se běží po dobře zpěvněném povrchu (asfalt).
Osobní věci závodníků si bude možno uložit v uzamykatelné šatně v cetru volného času Háčko.
Doporučujeme označit věci a zavazadla jmenovkami. Pořadatel za uložené věci neručí.
Ve startovném je obsaženo:
- startovní číslo
- pamětní list + taška +upomínkový předmět
- malé občerstvení po závodě
Startovní čísla musí být řádně připevněna na prsou tak, aby byla čitelná pro rozhodčí na trati závodu i v cíli závodu !